8 Mart 2013 Cuma

NIVEA yürekleri ağza getiren bir şakayla yeni Stress Protect deodorantı tanıttı

Havaalanında yaşanabilecek en büyük terslik veya en korkutucu deneyim ne olabilir dersiniz? Uçağınızı kaçırmak mı, bavulunuzu kaybetmek mi yoksa hava koşullarından dolayı günlerce havaalanında kalmak mı?

NIVEA, yolcular üzerinde uyguladığı Stres Testi’yle, onlara soğuk terler döktürmüş ve yeni Stress Protect deodorant için eğlenceli bir viral reklam hazırlamış. Videoyu izleyenler, en stresli deneyimlerini #StresTesti etiketiyle Twitter’da paylaşmaya başlamış bile.

Şubat ayında dünya çapında 5 milyondan fazla izlenme ile en çok paylaşılan viral videolardan olan Stres Testi, NIVEA’nın yeni ürünü Stress Protect deodorantı tanıtıyor. Videoda, farklı insanlar havaalanında uçaklarının kalkmasını beklerken, bir anda tehlikeli bir kaçak olarak arandıklarını öğreniyorlar ve ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Günlük hayatımızda karşılaşabileceğimiz heyecan, korku, stres gibi duygu değişimlerinin neden olduğu terleme ile yeni NIVEA Stress Protect deodorantın ne kadar iyi başa çıktığını, esprili bir dil ile anlatan videoyu izleyince, soğuk terlere karşı önlem almanın önemini kesinlikle hissedeceksiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

4 yorum:

 1. tıkladım tıkladım :)
  sen yoksun bari bu yaınlarla teselli bulalım :)

  YanıtlaSil
 2. ilginçmiş ama bu reklam ve tanıtım fikirlerine hep hayran duymuşumdur bazen tv de reklamları izlerken bile metinlerine hayran kalabiliyorum.. Evet fıstık sen nerelerdesin bakıyım, yoksun kaç zamandır hemen özet geçmeni bekliyorum:)İyi bak kendine inşallah...

  YanıtlaSil
 3. http://smilejewelry.blogspot.com/2013/03/yeniden-duzenlenen-cekilisim.html
  canım kız kardeşimin yeni blogu.cekilişe son bır hafta.destegını beklerim.teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. merhaba,blogun cok keyıflı,takibe aldım
  benmde bır moda blogum var beklerım :)
  http://benlimoda.blogspot.com/

  YanıtlaSil